M5 Consulenten PO/VO

Groningen, Friesland en Drenthe

Contactpersoon Telefoonnummer emailadres

Wilma Jongsma

06 54280167 mail@wilmajongsma.nl
Anne Marieke Pranger 06 41503459 a.pranger@bureaupranger.nl

N-Holland, Utrecht

Contactpersoon Telefoon email
Céline de Lange 06 14885589 celine.de.lange@m5groep.nl
Bert van der Neut 06 23888252 bertvanderneut@m5groep.nl

Flevoland, Gelderland en Overijssel

Contactpersoon Telefoon email

Rob Kramer 

06 12281378

rob.kramer@m5groep.nl
Joas de Haan 06 44878896 joas.de.haan@m5groep.nl

Limburg, Noord-Brabant

Contactpersoon Telefoon email
John Kessels  06 53819620
john.kessels@m5groep.nl
Eric van Etten 06 24858807 eric.van.etten@m5groep.nl

Zuid-Holland, Zeeland

Contactpersoon Telefoon email

Richard van der Grijn

06 10271660 richard.van.der.grijn@m5groep.nl

Marieke Kouwenhoven

06 24212049 

marieke.kouwenhoven@m5groep.nl


Samenwerkingspartners

Organisatie Contactpersoon Telefoon email

OBD Noord-West / Alkmaar

Irma de Bood

06 11626030 idebood@obdnoordwest.nl
Cedin / Drachten Anneke Sterenberg  06 12740645 A.Sterenberg@cedin.nl
IJsselgroep / Apeldoorn Oekje Kooi 06 14002264 oekje.kooi@ijsselgroep.nl