M5 Consulenten PO/VO/MBO


Groningen, Friesland en Drenthe

Contactpersoon Telefoonnummer emailadres

Renske van der Zee

06 42927903 rvanderzee.m5groep@gmail.com
Anne Marieke Pranger 06 41503459 a.pranger@bureaupranger.nl

N-Holland, Utrecht, Flevoland, Gelderland en Overijssel

 

Regio  Contactpersoon Telefoonnummer mailadres

Amsterdam en omgeving

Céline de Lange  06 14885589 celine.de.lange@m5groep.nl
Apeldoorn en omgeving

Rob Kramer 

 06 12281378

rob.kramer@m5groep.nl

Lelystad en omgeving

Leon van Leeuwen 06 45298654 leon.van.leeuwen@m5groep.nl

Almelo en omgeving

Joas de Haan 06 44878896 joas.de.haan@m5groep.nl

Limburg, Noord-Brabant, Zuid-Holland, Zeeland en België

 

Regio  Contactpersoon Telefoonnummer emailadres

 

Oost Brabant en België
Carolien Braakenburg 06 81828169      carolien.braakenburg@m5groep.nl
Den Bosch en omgeving John Kessels  06 53819620
john.kessels@m5groep.nl
Eindhoven en omgeving  Eric van Etten 06 24858807 eric.van.etten@m5groep.nl
Zuid Limburg

Susan Isenborghs 

06 12065511 Susan.Isenborghs.m5groep@gmail.com
Leiden en omgeving  Marjolein de Nooijer 06 36468789 marjolein.de.nooijer@m5groep.nl 

Dordrecht en omgeving

Richard van der Grijn

06 10271660 richard.van.der.grijn@m5groep.nl
Rotterdam / Europoort en omgeving

Marieke Kouwenhoven

06 24212049 

marieke.kouwenhoven@m5groep.nl